TP-LINK představuje bezdrátovou cloudovou kameru NC250 s nočním viděním a HD rozlišením

 

Společnost TP-LINK, přední světový dodavatel bezdrátových síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, uvádí na český trh kameru NC250 s možností denního i nočního provozu a vysokým rozlišením.

Bezdrátově připojená kamera s ukládáním záznamu do cloudu se hodí nejen k denní i noční ostraze majetku, ale i jako pomůcka při péči o děti či seniory apod. Kameru lze ovládat na dálku přes internet nebo pomocí mobilní aplikace. Zařízení slouží i jako opakovač Wi-Fi signálu pro rozšíření nebo posílení místní sítě.

Domácnost, kancelář, chata i děti pod dohledem

Cloudová kamera TP-LINK NC250 pracuje jako bezdrátové monitorovací zařízení s bezplatným streamováním obrazu v reálném čase. Produkt je vybaven i snímači pohybu a zvuku, které reagují na změny ve sledovaném prostoru. V případě zachycení nežádoucí události kamera zašle uživateli upozornění e-mailem. Dosah kamery je díky systému pro noční vidění 5,5 metru za světla i ve tmě. Snímání ve vysokém rozlišení zaručuje ostrý a zřetelný obraz, jehož parametry jako například jas, kontrast a sytost barev lze navíc přizpůsobit prostředí.

Cloudové řešení přístupné z libovolného zařízení

Obraz z kamery putuje na cloudový server tplinkcloud.com, kde může být po přihlášení k  uživatelskému účtu k dispozici pro libovolné zařízení připojené k internetu. Přenos dat probíhá prostřednictvím bezdrátové sítě rychlostí až 300 Mbit/s, což zajišťuje plynulý záznam videa bez zadrhávání a prodlev.

Vedle sledování a řízení z počítače připojeného k internetu je možné kameru NC250 ovládat prostřednictvím mobilní aplikace tpCamera pro tablety a chytré telefony se systémem iOS a Android. Aplikace TP-LINK tpCamera je k dispozici ke stažení v obchodech Google Play, respektive Apple Store. Aplikace umožňuje kameru ovládat, sledovat přenášený obraz a pořizovat videozáznam nebo fotografie.

Kamera NC250 je již nyní k dispozici v prodejní síti partnerů společnosti TP-LINK a to za doporučenou koncovou cenu 1899 Kč.

Klíčové vlastnosti:

 • Čistý a detailní obraz ve vysokém rozlišení 720p (HD)
 • Dosah až 5,5 metru za světla i ve tmě
 • 4x digitální zoom
 • Komprese videa H.264 v reálném čase snižuje nároky na kapacitu připojení k internetu
 • Rychlé a stabilní bezdrátové připojení k místní Wi-Fi síti rychlostí 300 Mbit/s
 • Upozorňování na pohyb a zvuk prostřednictvím e-mailu
 • Snadná instalace, konfigurace a zobrazení s aplikací tpCamera pro iOS nebo Android
 • Portál tplinkcloud.com pro přístup k přenášenému obrazu a správu zařízení
 • Integrovaný mikrofon
 • Jednoduché nastavení sítě stisknutím tlačítka Wi-Fi Protected Setup (WPS)
 • Rozšíření pokrytí bezdrátové sítě díky funkci Wi-Fi repeateru